У США зібрані перші передвиробничі зразки BMW X7

BMW X7
Перші передпродажні зразки новітнього кросовера X7 зібрані на заводі BMW в Спартанбурге, розташованому в штаті Південна Кароліна (США). Через 12 місяців виробництво флагмана марки має вийти на повну потужність.

Концептуальна версія BMW X7 вже була показана на початку осені минулого року. Товарний кросовер офіційно дебютує в кінці цього року, як очікується.

Прототипи найбільшого кроссовера BMW пройшли масштабні випробування, в тому числі і в екстремальних умовах.

Кнудт Флор (Knudt Flor), директор заводу в Спартанбурге, коментуючи початок тестової збірки BMW X7, зазначив, що “це дуже особливий автомобіль, і наші співробітники з нетерпінням чекають ще одного члена сім’ї X”.

На підприємстві в Південній Кароліні сьогодні вже виробляються великі позашляховики BMW – X5 і X6. Що стосується X7, то він буде випускатися на одній і тій же виробничій лінії, що і “молодші брати”. Саме з США автівка буде поставлятися на всі інші континенти.

Після складання готові автомобілі передаються фахівцям відділу розвитку для омологації (удосконалення, поліпшення технічних характеристик для відповідності стандартам і т.д.).

Потім буде виконана велика програма тестування, яка включає випробування на витривалість і тест-драйви в екстремальних умовах пустельних районів Долини Смерті або крижаних і засніжених схилів Скандинавії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *