У США проаналізували зв’язок між смертельними ДТП і віком автомобілів

Сучасні автомобілі з кожним новим поколінням оснащуються все більш досконалими системами безпеки. Те, що нові автівки безпечніші за старі, – факт безперечний, який, однак, підкріплюється ще й конкретними статистичними даними.

Так, зокрема, Національна адміністрація безпеки автомобільного руху США (NHTSA) представила свій останній звіт, який демонструє пряму залежність аварій зі смертельним результатом від віку автомобіля.

Експерти проаналізували дані про дорожньо-транспортні пригоди в США в період 2012-16 рр. Виявилося, що половина смертельних травм (50%) отримана водіями і пасажирами автомобілів старше 18 років.

44% смертельних ДПТ припало на 15-17-річні автівки, 41% – на авто віком 12-14 років, 37% – 8-11 років, 33% – 4-7 років і 27% – до 3 років.

Чим новіший автомобіль, тим краще він оснащений системами безпеки, і тим більше шансів у водія та пасажирів вижити в ДТП. Старі автівки частіше стають учасниками аварійних ситуацій зі смертельними наслідками.

Заступник адміністратора NHTSA Хейді Кінг:

Ми підтримуємо прагнення покупців вибирати автомобіль, який відповідає їх індивідуальному способу життя, бюджету і транспортним потребам, але з додатковою впевненістю в тому, що вони інвестують у безпеку.

Джерело: NHTSA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *