У США представлена оновлена Honda Accord

2016 Honda Accord
У Силіконовій Долині, що в Сполучених Штатах, компанія Honda представила седан Accord зразка 2016 року. Місце дебюту оновленого флагмана марки було вибрано невипадково, оскільки «Хонди» дуже популярні у цій країні. До речі, і у продаж оновлена Honda Accord надійде, перш за все, в США.

Фейсліфтинг японської моделі – це суттєво переосмислена передня частина, зокрема інша хромована решітка радіатора та фари головної оптики а-ля Acura. До того ж варто відмітити інший дизайн переднього бамперу, особливі світлодіодні протитуманні вогні. Позаду Accord отримав іншу світлодіодну оптику та «дещо агресивний» дизайн бампера.

«Аккорд» 2016 року став першою моделлю марки Honda, в якій використовуються обидва комплекса – Apple CarPlay та Android Auto, інформація з яких виводиться через 7-дюймовий монітор. Уже у стандартному обладнанні присутні супутникове радіо SiriusXM, задні сидіння з системою підігріву, що складаються у пропорції 60/40, передні та задні парковочні сенсори, нові датчики дощу на «двірниках» і т. д. Плюс цілий пакет електронних асистентів.

У США оновлений Accord, як і раніш, будуть пропонувати, з 2,4-літровою «четвіркою» (з варіатором або з 6-ступеневою «механікою») або з 3,5-літровим двигуном V6 (6АКПП/6МКПП).

На північно-американському ринку новинка коштуватиме від 22 105 доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *