У серпні авторинок Євросоюзу продемонстрував подальше зростання

В автосалоні
Для європейського авторинка літо закінчилося дуже оптимістичними показниками. У серпні, який традиційно вважають несприятливим для торгівлі місяцем, в країнах ЄС було продано майже 745 тис. автомобілів – на 11,2% більше, ніж за серпень 2014-го.

Лідером зростання продажів стала Іспанія – плюс 23,3%, за нею йдуть Італія (+10,6%), Франція і Великобританія (по 10%). У Німеччині реалізовано на 6,2% більше автомобілів, ніж у попередньому році за такий же період. Найбільшою популярністю користувалися автомобілі преміум-класу концерну Daimler (+23,3%) і BMW (+21,4%).

Країною номер 1 в ЄС за кількістю проданих автівок залишається Німеччина. В серпні на авторинку ФРН було продано 226,3 тис. одиниць. Для порівняння, у Франції, яка йде на 2-му місці, цей показник склав трохи більш 92 тисяч машин.

Додамо, що в останній місяць літа було зафіксовано зростання продажу автомобілів на ринках всіх країн ЄС за винятком Болгарії (-4,9%) та Естонії (-1,9%).

Серед автовиробників безумовним лідером є VW Group. Обсяг продажів автомобілів під марками Volkswagen, Audi, Skoda, SEAT, Porsche, а також “суперпреміальних” Bentley, Lamborghini та Bugatti, склав 197,6 тис. одиниць. Концерн PSA Group (це Peugeot та Citroen), який йде наступним за показниками реалізації, до речі, продав 72,5 тис. автівок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *