У оновленого BMW i3 значно збільшили запас автономності

Цим літом на ринок надійде оновлений «гібрид» BMW i3 з новою батареєю більшої ємності у 94 Ач. Розміри АКБ залишилися ті ж самі, а от запас ходу збільшився зі 190 до 300 км.

Повідомляється, що нова батарея навіть при включеному клімат-контролі забезпечує BMW i3 автономність у 200 км. Характеристики синхронного електродвигуна не змінилися: потужність – 170 к.с., крутний момент – 250 Нм.

Поточна версія BMW i3 з АКБ у 60 Ач залишається у виробництві. Для обох моделей буде доступна система збільшення запасу ходу. Мова йде про 2-циліндровий бензиновий двигун потужністю 28 к.с., розташований над задньою віссю. Цей ДВЗ працює виключно як генератор. Однієї заправки вистачає на додаткові 150 км. Витрата палива мотора – 0,6 л на «сотню». Додамо, що «гібрид» BMW оснащуються 1-ступінчатої трансмісією, яка передає крутний момент на задні колеса.

Для інтеграції нових батарей в конструкцію BMW i3 внесені лише незначні зміни, оскільки його архітектура створювалася з урахуванням технологічних змін у майбутньому.

В Україні i3 поки офіційно не продається. У Німеччині автівка коштує від 35 тисяч євро. Для порівняння: приблизно стільки ж коштує BMW 3-Series у комплектації середнього рівня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *