У компанії BMW розповіли про систему повного приводу вена 2-Series

У компанії BMW розповіли про систему повного приводу вена 2-Series
В BMW розкрили деякі подробиці про повнопривідну модифікацію компактого вена 2-Series Active Tourer – це перша в історії німецької марки модель з приводом на передню вісь та поперечним розташуванням двигуна.

Загальна маса системи склала понад 60 кілограмів. Обертальний момент через спеціальний вал відбору потужності, який розташований на корпусі автоматичної транмісії та картері, передається на задню вісь. Цей вал з’єднаний з карданом і переднім диференціалом.

На задній осі розташована багатодискова муфта, через яку розподіляється тяга між вісями. Оптимальний робочий тиск створюється електрогідравлічною помпою, керованою електронікою.

Розподіл тяги контролює система стабілізації. Її настройки змінюються в залежності від дорожніх умов, а також від швидкості вена, кута повороту керма, поперечних і поздовжніх прискорень, кута крену і кутової швидкості обертання коліс.

Систему повного приводу запропонують для вена з бензиновим 231-сильним мотором і для дизельної версії з двигуном в 190 к.с. Витрата палива на “сотню” пробігу в середньому складатиме 6,4 і 4,6 л відповідно. Трансмісія – 8-діапазонний “автомат”.

Терміни початку реалізації та вартість повнопривідних венів BMW поки не називаються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *