У Fiat Panda з’явиться новий конкурент марки Jeep

Автоконцерн FCA розглядає можливість створення моделі, компактнішої за Jeep Renegade – найменший автомобіль бренду на сьогодні. Міні-джип буде призначатися для Європи та інших ринків, де є попит на субкомпактні моделі, пише видання Automotive News Europe.

Про це на автошоу в Детройті заявив репортерам глава Jeep Майк Менлі (Mike Manley). “Малюк” Jeep буде довжиною менше 4 метрів. Якщо проект затвердять, модель планують випускати на італійському заводі FCA в Помільяно під Неаполем, де зараз виробляють Fiat Panda.

Новий субкомпактний Jeep буде побудований на платформі Мini від FCA – тієй ж, на яку посаджені Fiat Panda і 500 мінікарів, включаючи Lancia Ypsilo, що випускаються на заводі в Тихи (Польща).

До слова, Fiat Panda наступного покоління, очікуваного в 2020 році, вийде в Польщі: туди з Італії мають намір перемістити виробництво цього автомобіля.

Сьогодні найбюджетнішою моделлю Jeep є Renegade, ціна якого стартує в тій ж Німеччині від 20 000 євро за переднеприводную версію і від 27 500 євро – за авто з повним приводом.

FCA продає в Європі 4 WD версію Panda Cross з елементами SUV довжиною 3,7 метра, вартістю від 1 600 євро на ринку ФРН. Єдині інші кросовери довжиною до 4 метрів, доступні в Європі, – це Suzuki Jimmy і Ignis, а також трохи довший Ford Ecosport (4,1 м).

Рішення щодо випуску нової субкомпактної моделі Jeep, швидше за все, буде прийнято в червні цього року, коли Fiat Chrysler Automobiles представить свій план на 2018-2022 рр. За пропозицією Jeep новинка повинна зберегти ДНК бренду.

На фото – Fiat Panda Cross, на базі якого, як очікується, буде побудований новий міні Jeep

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *