У EAFO визначили 5 найпопулярніших розеткових гібридів в Європі

Mitsubishi Outlander PHEV
За даними Європейської обсерваторії альтернативного палива (EAFO), найкупованішим автомобілем з plug-in-гібридною установкою залишається Mitsubishi Outlander PHEV. AutoUniversum також вибрав 5 найпопулярніших розеткових гібридів в Європі.

На Mitsubishi Outlander PHEV з початку 2018 року зупинили свій вибір 2215 чоловік. Нагадаємо, що до складу гібридної силової установки кросовера загальною потужністю 230 к.с. входить бензиновий мотор і два електродвигуни – по одному на кожне заднє колесо.

Volkswagen Passat GTE з результатом 2143 продажів став другим. Як видно, у моделі є всі шанси бути лідером сегменту.

2015 Volkswagen Passat GTE


Третє місце за популярністю в Європі серед розеткових гібридів на даний момент займає шведський Volvo XC60 PHEV. Його власниками з початку року стали 1900 осіб. До слова, у кросовера найпотужніша установка з усієї п’ятірки лідерів – 407 к.с.

Четверте залишилося за кросовером Mercedes-Benz GLC350e (продано 1677 од.). П’ятим став компактвен BMW 225xe Active Tourer (1513 од.).

2016 BMW 225xe Active Tourer


Залишається додати, що головна відмінність розеткових або plug-in гібридів від звичайних – можливість заряджати акумуляторну батарею не тільки за допомогою генерації електроенергії двигуном внутрішнього згоряння, але і від зовнішньої електричної мережі, в тому числі і побутової.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *