У BMW підтвердили розробку люкс-версії флагманського кросовера X7

У своєму останньому інтерв’ю виданню Automotive News виконавчий директор BMW Ян Робертсон (Ian Robertson) офіційно підтвердив намір компанії розробити спеціальну преміальну модифікацію флагманського кросовера X7, вихід якого на ринок очікується через деякий час. Топ-менеджер не став вдаватись до деталей, але повідомив, що люксовий BMW X7 буде чотиримісним та коштуватиме за 100 тисяч доларів.

Робертсон також додав, що преміум-варіант кросовера матиме унікальний екстер’єр, стиль якого дозволить відрізнити його від базової моделі.

Виконавчий директор повідомив, що BMW X7 та перший кросовер марки Rolls-Royce – Cullinan – не матимуть спільних вузлів та компонентів, як повідомляли деякі ЗМІ.

Директор підтвердив плани щодо розробки нового флагмана марки. Буде це 8 або 9 серія поки невідомо, але роботи йдуть повним ходом.

До речі, клієнтам з більш скромними доходами BMW також невдовзі запропонує новинку. Робертсон не назвав модель, але мова, швидше за все, йде про компактний кросовер X2. Він повинен надійти у продаж приблизно за рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *