Toyota здивувала концептом на базі купе GT 86

Концептуальне купе Toyota 86 Shooting Brake, збудоване на базі моделі GT 86, японський автовиробник представив в австралійському Сіднеї. В компанії впевнені, що така компоновка зробить купе більш практичним.

Такий підхід має певну логіку: поєднання «господарських» якостей універсала з динамікою та стилістикою спорт-купе мало б розширити коло потенційних покупців. Toyota, таким чином, підняла б продажі купе GT 86, які на сьогодні досить слабкі.

«Мерседесівські» спортивні універсали типу Shooting Brake мають непоганий попит, але всі вони розроблені базі звичайних седанів, а не спортивних купе. Тобто німці йшли від практики до спорту, а японці – навпаки.

Останній фактор став предметом дискусії, оскільки далеко не всі фахівці впевнені, що GT 86 потрібно випускати в двох кузовах.

Утім, Тетсуда Тада, головний інженер компанії Toyota не здається:

Ми ніколи не кажемо «ні», і я хотів би, щоб цей концепт отримав серійну дійсність. Він чудово демонструє прагнення Toyota до автомобілів, які приносять задоволення від водіння.

Дещо розмито, але Тада-сан бачить ситуацію саме так.

Що стосується концепта 86 Shooting Brake, то він побудований на тій самій платформі, що й базове купе GT 86. Про його двигун і трансмісію не повідомляється, але вони, напевно, також перейдуть від донора. Нагадаємо, що це 200-сильний атмосферний мотор, який може компонуватися як з «механікою», так і з «автоматом».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *