Toyota трохи оновила європейські версії Avensis та Auris

Японський автовиробник анонсував серії невеликих оновлень для Toyota Avensis і Toyota Auris, які збираються на заводі в Великій Британії. Обидві моделі продаються в Україні, тому новина може викликати певний інтерес у вітчизняних прихильників марки.

Avensis і Auris тепер оснащуються модернізованою інформаційно-розважальною системою Toyota Touch 2, яка комплектується семидюймовим сенсорним монітором з більш зручним меню та покращеним інтерфейсом он-лайн портала My Toyota.

Нова навігаційна система автівок йде у стандартній комплектації, причому оновлення карт буде безкоштовним у продовж трьох років. Навігація надає доступ до он-лайн сервісів з інформацією щодо цін на пальне, погоди, стану міського трафіку та паркування.

2016 Toyota Auris Hybrid Touring Sports

2016 Toyota Auris Hybrid Touring Sports

Кольорову палітру кузовів поповнив новий відтінок Platinum Bronze. З’ явилися нові легкосплавні колісні диски (16ʺ). Силова лінійка лишилася без змін.

Хетч Toyota Auris Hybrid та універсал Toyota Auris Hybrid Touring Sports отримали модифіковану гідридну силову установку, яка забезпечує більш плавне прискорення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *