Toyota припиняє виробництво позашляховика FJ Cruiser

Компанія Toyota у серпні припиняє випускати свій, мабуть, найбільш ексцентричний позашляховик – FJ Cruiser. Модель вироблялася 10 років, але низький попит на неї змусив автовиробника зняти автівку з конвейера автозавода Hino Motors, що у місті Хамура в Японії.

Спочатку Toyota FJ Cruiser поставлявся тільки в США, Канаду, ОАЕ та, звичайно, на внутрішній ринок Японії. Пізніше компанія почала продавати FJ Cruiser в Мексиці, Китаї та Австралії.

В Україну позашляховик офіційно не завозили, але зустріти модель на вітчизняних дорогах можливо.

До речі, FJ Cruiser має в своїй основі рамну конструкцію на відміну від більшості сучасних кросоверів з несучим кузовом.

На протязі десятиріччя для моделі пропонувався тільки один двигун – 4,0-літрова бензинова «шістка» потужністю 240-270 к.с. в залежності від модифікації. Привід може бути як заднім, та і повним. Трансмісія – механічна або автоматична.

FJ Cruiser має дійсно унікальну стилістику. Наприклад, дах у позашляховика може бути тільки білого кольору, а на радіаторній решітці замість фірмової емблеми використаний звичайний шильдик с надписом «Toyota».

Фото – Toyota

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *