Toyota оновила європейську версію седана Corolla

Модель, яка сьогодні продається у 150 країнах та на яку доводиться 20% від загального об’єму реалізації компанії Toyota, нещодавно оновлена у варіанті для авторинків Європи.

Toyota Corolla отримала класичний фейсліфтинг. Японці суттєво переглянули передню частини автівки для підкреслення більш престижного дизайну. Тут варто відзначити невелику верхню радіаторну решітку, нові ніші для світлодіодної головної та ходової оптики, новий передній бампер з інтегрованою в нього великою нижньою радіаторною решіткою.

З боків помітні двірні ручки з хромованими акцентами, а також більш виражені характерні для «Королли» лінії, які проходять уздовж кузова.

Покупці можуть вибрати нові диски колес 16-го та 17-го радіусів.

Позаду також оновлені кластери LED-оптики, додана хромована гарнітура, яка підкреслює ширину седана.

2017 Toyota Corolla EU Version - вигляд ззаду

2017 Toyota Corolla EU Version

Оновлена Toyota Corolla тепер буде доступна у 9 кольорах кузова, 3 з яких – нові, а саме: Earth Bronze, Platinum Bronze та Tokyo Red.

У всіх варіантах комплектації передбачена система Toyota Safety Sense, що допомагає запобіганню або пом’якшенню зіткнень в широкому діапазоні дорожніх ситуацій. Інформація отримується за допомогою компактної камери та лазерного блоку, змонтованих на лобовому склі.

Ця версія Toyota Corolla надійде у продаж в Європі влітку. Ціни поки що не називаються. До речі, поточний варіант моделі пропонується в Україні від 401 тисячі гривень.

Фото – Toyota

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *