Toyota не буде впроваджувати систему Android Auto на свої автомобілі

Будучи консервативною компанією зі своїми традиціями, японська Тойота виступає проти установки системи Android на свої автомобілі з міркувань захисту персональних даних і безпеки.

Автовиробник не поспішав застосовувати Android Auto і Apple CarPlay, на відміну від інших, і тільки на початку цього року оголосив, що підтримку Apple CarPlay отримає новий Avalon.

Згадані системи дозволяють підключати мобільні телефони з Android і iOS і інтегрувати їх в штатну мультимедійну систему транспортного засобу. Це спрощує експлуатацію авто.

Ще в 2015 році з’явилася інформація, що Android Auto при кожному підключенні смартфона збирав дані про швидкість автомобіля, положення дросельної заслінки, обороти двигуна, температуру охолоджуючої рідини і масла. Цей факт поставив під сумнів право клієнта на нерозголошення конфіденційної інформації про нього.

Пізніше дані були частково спростовані Google, однак Toyota досі сумнівається в доцільності використання таких сервісів в своїх моделях. У компанії бажають гарантувати клієнтам анонімність без порушення їх прав.

Відомо, що Apple CarPlay фіксує дані тільки про місцезнаходження автомобіля, а також, їде він або стоїть.

Джерело: Avtoblog.ua

На фото: 2019 Toyota Avalon

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *