Toyota Camry повертається на європейський ринок

Toyota вирішила повернути свій седан Camry в Європу, яку модель покинула в 2004 році через низький попит. Вона змінить Toyota Avensis. Продажі стартують в першому кварталі наступного року.

Автомобіль буде пропонуватися в гібридному варіанті – з 2,5-літровим бензиновим двигуном і електромотором. Крім Toyota Camry японський автовиробник продає на європейському ринку 7 інших моделей з гібридною силовою установкою.

Постачати автомобілі для Європи Toyota буде з Японії. Якщо це та ж Камрі, що і для ринків США та Японії, то вона буде оснащена безступінчатим варіатором (CVT) і зможе розвивати 175 к.с.

Toyota Camry доступна в понад 100 країнах світу. З моменту її виходу на ринок в 1982 році було продано більше 19 млн автомобілів.

Модель 2018 року побудована на платформі TNGA і є найспортивнішою в лінійці Камрі, помітно поліпшеною в порівнянні з попереднім поколінням.

Незважаючи на падіння попиту на седани Toyota Camry залишається популярною на багатьох ринках. Наприклад, в США вона посіла друге місце серед моделей марки в 2017 році, поступившись кросоверу RAV4.

Джерело: Motor Trend

На фото: 2018 Toyota Camry

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *