Tesla відкликає більше ста тисяч Model S з-за проблем з болтами підсилювача руля

У четвер, 29 березня 2018 року, компанія Tesla оголосила про відкликання великої кількості седанів моделі S по всьому світу з-за проблем з підсилювачем руля. Клієнтам були розіслані електронні повідомлення.

Це добровільний крок автовиробника, причому дане відкликання виявилося наймасштабнішим за всю історію марки і торкнулося 123 тисяч автомобілів Model S, випущених до квітня 2016 року. На щастя, випадків травм і аварій у зв’язку з поміченим дефектом зафіксовано не було.

Раніше Tesla вже відкликала Model S, тоді мова йшла про 90 тисяч автівок, на яких в 2015-му була виявлена ​​несправність захисних ременів. У минулому році 53 тисячі Model S and Model X підпали під відкликання через проблеми зі стоянковим гальмом.

У повідомленні компанії зазначено, що має місце надмірна корозія болтів кріплення підсилювача керма. Ця проблема більше поширена в холодному кліматі, де дороги посипають сіллю і реагентами.

У листах Тесли клієнтам написано:

Якщо болти провалюються, водій може продовжувати вести автомобіль, але потрібно більше зусиль через втрату або зменшення потужності. Це в першу чергу ускладнює їзду на низьких швидкостях і при паралельному паркуванні, але не робить істотного впливу на керування на високій швидкості.

Власникам Model S не потрібно припиняти їздити на свій автівці, якщо вони не мають жодних проблем. Компанія заявила, що повідомить їм, коли і де бажаючі зможуть пройти техобслуговування в зв’язку зі згаданим дефектом.

Тим часом, Tesla продовжить нарощувати виробництво Model S і буде щоквартально повідомляти про свої поставки.

Джерело: the Verge

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *