Спортивна версія Ford Edge дебютує в Європі

Вчора компанія Ford представила спортивну версію ST-Line позашляховика Ford Edge для європейського ринку. Це найтехнологічніший SUV в історії американського бренду з інноваційними технологіями допомоги водієві, новими потужними двигунами і комфортом преміального рівня.

Автівка отримала мотор Ford EcoBlue об’ємом 2.0 літра і потужністю 238 к.с., вперше з новою системою подвійного турбонаддува, яка оптимізує крутний момент в нижньому діапазоні частот обертання, підвищує експлуатаційні якості і паливну економічність.

До переліку ключових технологій нового автомобіля увійшли Post-Collision Braking (система автоматичного гальмування після зіткнення), Evasive Steering Assist (система активного маневрування, адаптивний круїз-контроль з функцією Stop-and-Go і Lane Centring Assist (функція утримання в смузі руху).

Система мультимедіа SYNC 3 з сенсорним дисплеєм на 8 дюймів надає доступ до багатьох комунікаційних сервісів під час поїздки. Серед іншого запропоновані преміум-аудіосистема B & O Play потужністю 1000 Вт і функція бездротової зарядки мобільних телефонів.

Спортивна модифікація Edge ST-Line має ряд спільних з продукцією Ford Performance властивостей, зокрема, 20-дюймові колісні диски і кольорові панелі кузова, спортивну підвіску і інтелектуальну систему повного приводу Ford Intelligent All Wheel Drive.

Джерело: Віннер Імпортс Україна Лтд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *