Списані батареї від Nissan Leaf послужать для живлення вуличних ліхтарів

2018 Nissan Leaf
У компанії Nissan придумали, як використовувати старі акумуляторні батареї від електромобіля Nissan Leaf: замість утилізації їх застосують у вуличних ліхтарях в рамках проекту The Reborn Light.

Цей проект японський автовиробник впроваджує спільно з дочірньою фірмою 4R Energy Corporation, їм передбачена програма відновлення селища Наміе, зруйнованого землетрусом в Японії в 2011 році.

Інженери Nissan створили особливий тип вуличного освітлення – без підключення до основної електромережі. За допомогою сонячних батарей в світлий час доби ліхтарі просто накопичують енергію, а відпрацьовані батареї від електрокарів служать сховищем для цієї енергії.

26 березня цього року на фабриці 4R Energy в Наміе прототип інноваційного ліхтаря буде протестований. З початку квітня нову систему вуличного освітлення введуть повномасштабно.

Перше комерційне рішення в області побутових систем зберігання енергії Nissan представив на початку 2018 року. Платформа Nissan Energy Solar складається з сонячних панелей, модуля зберігання енергії xStorage Home і системи керування, яка контролює процес накопичення і витрати енергії.

На фото: 2018 Nissan Leaf

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *