Skoda випустила куленепробивну версію універсала Superb

З’явилася оригінальна версія універсалу Skoda Superb – з броньованим корпусом, який захистить від куль і вибухів. Зовні автомобіль майже ідентичний стандартній моделі Superb, але, зі зрозумілих причин – це дороге задоволення. Він буде коштувати близько 158 300 доларів (135 580 євро), пише видання Auto Express.

Така Skoda Superb є результатом 3-річної співпраці чешкої ​​компанії з командою британських інженерів. Інформація про броню – під суворою забороною, відомо лише, що рівень балістичного і противибухового захисту пасажирів відповідає стандарту PAS 300.

Автівка отримала стандартний для Superb 2-літровий дизельний турбодвигун TDI, але посилені підвіску і гальма. Колеса теж оновили, щоб автомобіль продовжував їхати навіть при здутих шинах.

Броньована версія Skoda Superb важча за стандартну модель через куленепробивне скло і армовану сталь, це відбилося на продуктивності: автомобіль розганяється повільніше, його швидкість нижча приблизно на 32 км год (20 миль/год), ніж у стандартної моделі з 190-сильним мотором. Заявлена максимальна швидкість – 193 км/год (120 миль/год).

Крім панелі керування для системи аварійного освітлення і сирени, інтер’єр у новинки такий ж, як і у будь-який іншій Superb: місткий 5-місцевий салон, 660-літровий багажник і інформаційно-розважальна система з 8-дюймовим сенсорним екраном, оснащена Apple CarPlay і Android Auto.

Як і інші моделі Skoda, броньована Superb буде поставлятися з трирічною гарантією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *