Skoda офіційно підтвердила назву свого великого кросовера

Компанія Skoda нарешті офіційно повідомила, що її новий кросовер отримає назву Kodiaq. Таким чином, чеський автовиробник підкреслив розмір та міць новинки, бо кадьяк (підвид бурого ведмедя) є найбільшим хижаком нашої планети, який мешкає на суходолі. Власно, саме ця тварина зображена на рекламному буклеті (фото внизу).

Щодо розмірів Skoda Kodiaq, то наразі відома лише габаритна довжина кросовера – 4,7 метра, тобто новинка – це повнорозмірний SUV. Власне сам автовиробник називає його «large SUV» (великий кросовер).

Природньо, чехи запропонують покупцям семимісний варіант «Кад’яка». До речі, сьогодні ще невідомо, а чи буде у моделі версія з двома рядами сидінь? Багажне відділення Skoda Kodiaq буде найбільшим не тільки серед моделей марки, а й серед всіх моделей материнської Volkswagen Group.

skoda kodiaq advДаних щодо силової лінійки поки теж немає. Утім, фахівці очікують в ній навіть 1,0-літрову «трійку» у 113 к.с. Звичайно, кросовер продаватимуть і з більш потужними дизельними та бензиновими моторами.

У стандартному оснащені Skoda Kodiaq матиме передній привід. Система 4×4 буде доступна як опція. Трансмісія – механічна або преселективна автоматична.

Ми дізнаємося всі подробиці про новинку і, власно, побачимо сам кросовер “наживо” вже на початку осені на Паризькому автосалоні. У продаж Skoda Kodiaq надійде упродовж 2017 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *