Серійна версія MINI Electric розділить силову установку з BMW i3

MINI Electric EV
Перший серійний електрокар марки MINI дебютує у 2019 році. Скоріш за все, новинка отримає таку саму силову установку, що й компактвен BMW i3.

Концептуальна версія електромобіля MINI Electric була представлена у минулому році і викликала досить жвавий інтерес у фахівців та споживачів. Сьогодні вже офіційно повідомлено, що товарна версія автівки з’явиться у продажу у 2019 році.

Автовиробник потроху розкриває подробиці щодо електричного MINI. Зокрема, двигуном, трансмісією та батареєю з ним поділиться BMW i3. Наступне покоління останнього, до речі, також готують до виробництва.

Наразі зарано казати про технічні характеристики MINI Electric, однак, як очікується, першу сотню електрокар розмінюватиме за 7,5 с. Запас автономності становить 185 миль (біля 300 км).

Справа в тому, що у MINI EV, принаймні спочатку, не буде прямих конкурентів. BMW i3 від материнської компанії є, скоріш, компактвєном. Решта популярних сьогодні електрокарів знаходиться або в інших цінових категоріях (Renault Zoe), або в інших сегментах (моделі Tesla). Той же Volkswagen e-Golf більший за розмірами і не є представником преміум-класу, а двомісний Smart Fortwo ED – ще менший за MINI Electric.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *