Сеатівська Cupra виділена в окремий бренд

Seat Arona
1 лютого 2018 у компанії SEAT заявили, що мають намір випускати всі свої спортивні автомобілі під окремим брендом Cupra або точніше, суббрендом в корпорації Volkswagen Group, зі своїм власним логотипом.

Офіційна презентація нового бренду відбудеться на спеціальному заході для ЗМІ 22 лютого, а перші моделі Cupra покажуть на майбутньому Міжнародному автосалоні в Женеві в березні 2018 року.

У Cupra буде своє власне ДНК і ідентичність. Більше 20 років це слово, яке, до речі, походить від Cup Racing ( “кубкові гонки”), використовували для маркування спортивних версій SEAT.

Логотип Сupra

Першим автомобілем з шильдиком Cupra була Seat Ibiza 1996 року зі двигуном у 150 к.с. У повному розумінні Cupra не можна назвати самостійною маркою, але “найгарячіші” модифікації автівок від іспанського автовиробника отримають свій власний, «купровський» логотип і індивідуальність.

Через місяць в Женеві під новим брендом дебютує першим компактний кросовер Ateca, наступними представниками «зарядженого» бренду можуть стати Arona і Ibiza.

Джерело – SEAT. На фото вгорі – Seat Arona (2018) 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *