Seat оновив сімейство Ibiza

2016 Seat Ibiza
На «домашньому» автосалоні в Барселоні компанія Seat представила популярну модель Ibiza після проведення планового рестайлінга. До основних змін відноситься оновлена світлотехніка, дещо інші бампери та радіаторна решітка, нові колесні диски, два додаткових кузовних кольори, а також розширена силова лінійка.

Що стосується кольорів, то це Chilli Red (червоний) та Moonstone Silver (сріблястий – на фото).

Мабуть, головною новинкою у гамі моторів в оновленій «Ібіці» є 3-цилиндровий двигун (1 л). Без наддуву цей агрегат розвиває до 75 к.с., з торбокомпресором – до 95 або 110 к.с. залежно від модифікації. Варто відмітити також 150-сильну «турбочетвірку» та три дизеля потужністю 75, 90 и 105 к.с. Мотори відповідають стандарту Євро 6. Звісно, всі агрегати виробництва материнского концерну Volkswagen.

Досить багато змін в салоні: нова мультимедійна система з навігацієй, розширений список систем активної безпеки, нові матеріали обробки та нові кольорові рішення.

До європейських дилерів оновлена Seat Ibiza потрапить наприкінці серпня. Коли машина «доїде» до України, поки сказати важко, але в тому, що модель з’явиться на вітчизняному ринку, сумніву немає. Дорестайлінгова версія пропонується в українських автосалонах в трьох- та п’ятидверному виконанні, а також в кузові універсал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *