Салон нового родстера BMW Z4 засвітився на шпигунських знімках

Фотошпигуни відзняли салон BMW Z4 наступної генерації. Автомобіль отримав нову віртуальну панель приладів і інноваційний комплекс систем для інтуїтивного керування автомобілем в інтерактивному режимі – iDrive.

Розробки новинки велися спільно з Тойотою. Свою версію цього родстера японська компанія буде продавати під ім’ям Supra.

Передня панель і центральна консоль повторюють архітектуру прототипу, показаного минулого літа, з ідентично розташованими блоками керування, аудіосистемою, клімат-контролем, деякими перемикачами і кнопками.

Тачскрін системи інфотейнмент розташовується по центру. Управляти системою можна жестами, голосовими командами, поворотним контролером і самим дисплеєм.

Персоналізований контент і підказки системи навігації виводяться на налаштовуваний цифровий приладовий кластер діаметром 12,3 дюйма.

На центральній консолі розташовані “шайба” iDrive, електронний важіль трансмісії, кнопки перемикання режимів керуючої електроніки, відсік з USB-портами і бездротовою зарядкою для смартфонів.

Цього літа очікується прем’єра серійної версії Z4 на спеціальному заході, а публічний офіційний дебют відбудеться на автошоу в Парижі восени 2018 року.

Джерело: Сarscoops

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *