Розсекречений наступник кроссовера Mercedes GLK

Mercedes-Benz GLC
Компания Mercedes-Benz офіційно представила кроссовер GLC – це нова генерація моделі GLK. Зміна індексу обумовлена введенням нової системи маркування автівок німецького виробника. Третя літера є ознакою належності до певного сімейства. У випадку з новинкою це С-класс.

Mercedes-Benz GLC отримав більш спортивну зовнішність, ніж мав попередник. До того ж новий кросовер помітно його більше, а саме: +120 мм – до довжини, +50 мм – до ширини, +9 мм – до висоти. GLC за своїми габаритами близький до BMW X3, окрім колісної бази, яка у «мерседесівської» новинки довше на 60 мм (2870 мм).

Разом з тим, GLC легше GLK на 80 кг, 50 з яких вдалося зекономити за рахунок полегшеного кузова.

В оснащення кросовера зокрема увійдуть адаптивний круїз-контроль, круговий відеообзор, автопаркувальник, проекційний дисплей.

Спочатку на ринок надійдуть чотири версії: дизельні GLC 220 d 4MATIC (170 к.с) та GLC 250 d 4MATIC (204 к.с.), бензинова GLC 250 4MATIC (211 к.с.), а також plug-in-гібридна – GLC 350 e 4MATIC (211 + 116 к.с.).

Німці повідомляють, що всі мотори стали більш економічними у порівнянні з двигунами попередньої генерації. Стандарт – EU6. Всі агрегати компонуються з системою start/stop.

Трансмісія – дев’ятиступеневий «автомат» 9G-TRONIC. Для гібридної модифікації передбачена коробка 7G-TRONIC PLUS.

Новинка отримає звичайну підвіску зі сталевими пружинами, адаптивними амортизаторами та п’ятьма режимами роботи (Eco, Comfort, Sport, Sport+ та «індивідуальний»). У якості опції для GLC запропонують пневматичну підвіску, яка в комплекті зі спеціальним позашляховим пакетом Off-Road Engineering дозволяє регулювати кліренс у діапазоні від базового значення 181 мм до максимальних 227 мм.

GLC надійде у продаж у вересні цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *