Розкрито подробиці про спортивну версію Ford Fiesta

Автовиробник Ford розкрив деякі подробиці про спортивну версію Fiesta ST, яка в цьому році вийде на ринок. “Свіжа технічна начинка” робить автомобіль одним з найкомфортніших для їзди “гарячих” хетчбеків.

Fiesta ST встановлює новий стандарт водіння в своєму сегменті, при розробці використаний досвід створення заряджених Focus RS and Ford GT.

ST-версія Фієсти отримала в якості опції механічний диференціал Quaife з обмеженим ковзанням, який поліпшує зчеплення передньопривідного автомобіля з дорогою при повороті.

Особливі пружини, на які у компанії навіть є патент, направляють вектор сили, забезпечуючи більш чітке включення і чуйність.

Найцікавіше нововведення – це функція контролю запуску. Зазвичай вона є на топових версіях з повним приводом, таких як “старший брат” Focus RS.

Спортивна модифікація ST отримала новий 3-циліндровий двигун EcoBoost об’ємом 1,5 літра і віддачею до 203 к.с., посилений новою випускною системою з технологією активного клапана.

Вперше на Fiesta ST можна буде вибрати один з режимів водіння – нормальний, спортивний або трековий. Також вперше для 3-циліндрового агрегату доступна функція деактивації циліндрів.

Крім того, для Ford Fiesta ST запропоновані мультимедійна система Sync 3, преміальна аудіостема Bang & Olufsen Play і складніші технології допомоги водієві, зокрема утримання в смузі руху і розпізнавання дорожніх знаків.

Джерело: Motor 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *