Ravon пригальмував з поставками автомобілів на ринок України

Імпорт автомобілів марки Ravon в Україну призупинено. Про це повідомляє видання AUTO-Consulting, посилаючись на офіційне представництво бренду в нашій країні.

Як повідомив нашим колегам Володимир Дорбишев, начальник відділу маркетингу компанії «Укр-УзАвто», після отримання Асакінскім автозаводом в травні цього року сертифіката BIQ III на узбецькому підприємстві зможуть освоювати практично повну лінійку автомобілів, розроблених на глобальних платформах концерну General Motors.

Саме тому на заводі зараз приступили до третього ступеня інтеграції якості в виробничі процеси. Ця обставина зумовила тимчасове призупинення експорту продукції не тільки в Україну, але і в інші країни.

Тепер все стало на свої місця. Як ми повідомляли раніше, в Україні різко впала реалізація автомобілів Ravon після оптимістичного старту і вдалих продажів аж до березня 2018 року. Як виявилося, справа не в падінні попиту на ці вельми непогані машини, а в нестачі на складах готової продукції.

Журналісти AUTO-Consulting вважають, що імпорт автомобілів Ravon в Україну відновиться приблизно в кінці 3 кварталу поточного року.

Джерело – AUTO-Consulting

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *