Робочих Форд одягли у костюми-екзоскелети

100 працівників збірної лінії заводу Ford у Валенсії в якості спецодягу отримали спеціально розроблені костюми-екзоскелети, які дозволяють з легкістю підняти важкі предмети, забезпечуючи підтримку спині та плечам, що знижує ймовірність травм.

Очікується, що від таких «футуристичних нарядів» з арсеналу «Залізної людини» виграють насамперед літні співробітники і ті, хто страждає від захворювань опорно-рухового апарату. В Європі 61% професійних хвороб – це якраз хвороби ОРА.

Екзоскелети впровадять на всі підприємства Ford, а почали з іспанського заводу, де випускаю такі моделі бренду, як Mondeo, Kuga, Galaxy, S-MAX, Transit Connect. При виробництві останнього проводилися перші випробування екзоскелетів.

Такий високотехнологічний спецодяг зроблений з вуглецевого волокна і титану. Він допомагає працівникам піднімати, переміщати, переносити предмети важче 3 кг, перебуваючи в незручній позі. Плюс він захищає, підтримує, знижує втому і ризик травм.

Першими, хто отримав в користування костюми-екзоскелети, стали сто спеціально відібраних співробітників, що мають справу з важкими, незручними деталями, наприклад, паливними баками. З квітня в екзоскелети одягнуть ще 20 працівників.

Джерело: Віннер Імпортс Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *