Продажі електричних вантажівок від Volvo Trucks стартують у Європі в 2019 році

У 2019 році компанія Volvo Trucks розпочне продавати в Європі електричні вантажівки, а цього року вибрані клієнти протестують перші автомобілі та поділять враженнями.

Вантажівки на електротязі помітно знижують рівень викидів та шумів у містах. Крім того, на них зручно перевозити вантаж у нічний час. Це зменшує затори на дорогах і відкриває нові логістичні можливості.

Volvo Trucks, таким чином, досягає декількох цілей: перевезення вантажів у будь-який час доби, що знижує навантаження на шляхи в години пік и підвіщує ефективність використання дорожніх мереж, а також застосування вантажних електромобілів у центрах міст.

За даними мерії Стокгольма, якщо перевозити вантажі вночі, завдання з доставки виконується на третину швидше, при цьому зменшуються ризики ДТП. Якість життя в містах можна підвищити за рахунок заміни малотоннажних авто меншою кількістю електричних вантажівок, у яких вантажопідйомність у 10 разів більша, ніж у розвізних фургонів.

У Volvo Trucks відзначають, що активно співпрацюють з покупцями, містами, постачальниками зарядних пристроїв і іншими зацікавленими сторонами з метою створення необхідної інфраструктури для електричних вантажівок.

Джерело: Volvo Trucks в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *