Porsche хоче випускати літаючі таксі

Компанія Porsche вирішила приєднатися до Daimler, Geely і Italdesign, які працюють над проектами літаючих автомобілів, покликаних розвантажити дороги світових мегаполісів.

За словами комерційного директора Порше Детлева фон Платена (Detlev von Platen), потрібно використовувати повітряний простір, де немає пробок, і розвивати цей напрямок.

Сьогодні в таких країнах, як, наприклад, Мексика або Бразилія, є міста, де, щоб проїхати 20 км, потрібно 4 години, і в аеропорти доводиться довго добиратися через переповненість доріг.

Поїздка в повітрі займе кілька хвилин, і це вигідна позиція з точки зору конкуренції.

Фон Платен:

Також, як ви сідаєте за кермо автомобіля Porsche, ви могли б полетіти на транспортному засобі, що не вимагає пілота і персональної ліцензії.

Поки Porsche знаходиться на ранніх стадіях розробки літаючого таксі, на це можуть піти роки.

На автосалоні в Женеві минулого тижня Italdesign і Audi представили Pop.Up Next – подальшу розробку самохідного автомобіля Pop-Up і концепту кабіни літаючого модуля, які були показані у цьому ж місці роком раніше.

Відзначимо, що Italdesign, Audi і Porsche належать Volkswagen Group.

Компанія Daimler в минулому році інвестувала в німецький проект Volocopter – розробку п’ятимісного літаючого електричного таксі вертикального зльоту / посадки (VTOL).

Компанія Geely Holding Group нещодавно купила американську фірму Terrafugia, яка проектує літальні апарати і планує випустити свій перший продукт на ринок у наступному році.

Джерело: Automotive News Europe

Фото: Italdesign

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *