Porsche Cayenne Coupe помічений на тестах майже без маскування

Дебют Porsche Cayenne Coupe очікується наступного року. Купеподібний кросовер вже попадав до камер автомобільних папарацці. Однак на останніх знімках новинка була зафіксована майже без маскувального камуфляжу.

Cayenne Coupe входить в новий сегмент кроссоверів, де зіткнеться з BMW X6 , Mercedes-Benz GLE Coupe, Audi Q8, а також з майбутнім Range Rover SV Coupe.

Передня частина Porsche Cayenne Coupe нічим не відрізняється від базового кросовера. Інша річ – корма. Легке маскування ледве ховає активний спойлер. Однак похилу лінію даху прикрити нічим та й навіщо?

На попередніх фото було помітно, що тестовий прототип Cayenne Coupe має гібридну силову установку. Напевно Porsche запропонує її і для товарної версії.

Очікується, що новинка матиме успіх і, перш за все, на китайському ринку, де кросовери німецького преміум-бренду дуже популярні.

Головними козирями Cayenne Coupe стануть стиль та індивідуальність. Звісно, рівень практичності в ньому нижчий, ніж у базовому кросовері. З технічного боку машини практично ідентичні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *