Попит на позашляховики Ford Expedition і Lincoln Navigator б’є рекорди

У минулому році були представлені нові покоління повнорозмірних позашляховиків Ford Expedition і створеного на його базі Lincoln Navigator. Прес-служба Ford днями відзначила, що обидві моделі користуються підвищеним попитом, який автовиробники не встигають задовольняти і тому мають намір розширити виробничі потужності.

Йдеться головним чином про Північноамериканський ринок, де великі автомобілі традиційно популярні, незважаючи на те, що належать далеко не до бюджетного цінового сегменту: вартість Lincoln Navigator стартує від $72055, а Ford Expedition – $51695.

Обидва SUV оснащені потужною силовою установкою з 6-циліндровим бензиновим EcoBoost з двома турбінами об’ємом 3,5 літра, в парі з 10-ступінчастою коробкою-автоматом (!).

Варіанти приводу – задній і повний. Потужність Ford – 380 к.с. (630 Нм крутного моменту), агрегат Lincoln, якщо вірити заявленому, здатний видавати 450 к.с.

В добавок до раніше вкладених у виробництво 925 млн доларів Ford інвестує ще 25 млн в завод з штаті Кентуккі, – для збільшення на чверть серійного випуску моделей Ford Expedition і Lincoln Navigator. Робітникам підприємства доводиться працювати понаднормово і у вихідні, щоб встигнути виконати замовлення.

2018 Lincoln Navigator

За підсумками січня 2018 року споживчий попит на Expedition виріс більш ніж в два рази, а обсяг продажів Navigator збільшився майже на 60%.

На фото вгорі: Ford Expedition (2018)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *