Пікап Ford F-150 вперше отримає потужний дизельний двигун

На заводі Ford of Europe в Дагенемі (Велика Британія) випущений новий дизельний двигун Power Stroke V6 для Ford F-150. Це перший в історії дизельний агрегат для популярного пікапа з найкращим в своєму класі крутним моментом у 596 Нм і високою тяговою здатністю.

Він має об’єм 3 літри і потужність 250 к.с, розвиває 1750 об/хв. З таким мотором F-150 зможе тягнути причіп у 5171 кг і перевозити в кузові 916 кг. На трасі витрата палива складе 7,8 л/100 км.

Паливна ефективність поліпшена, і викиди зменшені завдяки спеціально откаліброванній 10-ступінчастій автоматичній трансмісії SelectShift і Auto Start-Stop.

Конструкція блоку циліндрів з ущільненого сірого чавуну і шатун з кованої сталі дозволили зробити двигун легшим. Він отримав ефективний турбокомпресор із змінною геометрією для кращої реакції і меншого провалу тяги.

Система прямого вприскування палива покращує ефективність і паливну економічність, а калібрування дизельних форсунок, що працюють під високим тиском 29000 psi (2000 бар), дає двигуну можливість працювати м’якше, тихіше і одночасно зменшити викиди.

Компанія Ford продала в США 896 764 пікапів серії F в минулому році. Це рекорд за останні 12 років. Пікапи серії F на протязі більше 40 років залишаються найпопулярнішими в США.

Фото – Ford

Джерело: ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Форд в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *