Peugeot 208 встановлює рекорд економічності

Peugeot 208
Компания Peugeot повідомила про нове досягнення у сфері паливної ефективності своїх моторів. Серійний хетч Peugeot 208 з 1,6-літровим дизелем BlueHDi 100, 5-ступеневою «механікою» та комплексом Start&Stop під час тестового заїзду на фірмовому полігоні Belchamp, що у Франції, продемонстрував розхід палива лише 2 літра на «сотню».

За встановленням рекорду спостерігали французькі фахівці з центру сертификации UTAC. 208-й за 38 годин проїхав 2152 кілометри та використав на подолання такої відстані лише 43 літра пального – це поки найкращій показник на таких дистанціях.

Таким чином, Peugeot 208 на 1 літр поліпшив офіційний середній розхід, який автовиробник заявив для цієї версії хетча. Окрім економічного двигуна та системи Start&Stop результат допомогли досягнути спеціальні автошини Michelin Energy Saver+ та додатковий задній спойлер.

Добавимо, що автовиробник у цьому році дещо обновив свій бестселер. Окрім фейсліфтинга у силову лінійку Peugeot 208 увійшов зазначений вище турбодизель з емісією двоокису вуглецю лише 79 г/км. На європейській ринок оновлений хетч надійде вже у червні.

208-й «Пижик» офіційно продається в Україні. Покупці мають можливість вибрати між трьома варіантами комплектації (від 318, від 353 та від 406 тис. гривень). Двигунів пропонується чотири: 3 бензинових (68, 82 і 120 к.с.) та 1 дизельний (92 к.с.). «Старший» бензиновий агрегат компонується лише з 4-діапазонним «автоматом». Є варіанти з 5-ступеневою «механікою» та з 5-ступеневою преселективною коробкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *