Перший кросовер Alfa Romeo вийшов на дорожні тести

Рендер Alfa Romeo Stelvio
До об’єктівів фотошпіонів потрапив прототип першого кросовера марки Alfa Romeo. Новинку підловили, коли автовиробник проводив чергову серію тестів на дорогах загального користування. Утім, Stelvio (саме таку назву отримав кросовер) настільки щільно схований під камуфляжем, що зараз оцінювати його дизайн практично неможливо. Про салон годі й казати – все засекречено.

Разом з тим, можна відмітити, що загальна стилістика Stelvio буде дуже схожою з седаном Giulia, який Alfa Romeo вже вивела на ринок. Мова йде не тільки про фірмову радіаторну решітку, яка прекрасно проглядається крізь камуфляж.

У автовиробника неодноразово заявляли, що кросовер Stelvio є дуже важливою моделлю для бренда, який зараз проходить процес відродження.

2016 Alfa Romeo Giulia

2016 Alfa Romeo Giulia

Офіційно в «Альфі» не повідомляють про технічні характеристики нового кросовера, але, скоріш за все, він збудованій на тій самій платформі, що й Giulia. Напевно в «стандарті» Stelvio буде задньопривідним, а привід на всі колеса стане додатковою опцією.

Щодо можливих двигунів, то тут наразі також все дуже конфіденційно. Giulia у Сполучених Штатах пропонується з 2,0-літровою турбованою «четвіркою» у 276 к.с.

Публічний дебют Alfa Romeo Stelvio очікується наприкінці поточного року на авто-шоу в Лос Анджелесі. Щоправда, офіційно ця інформація ще не підтверджена.

Прототип Alfa Romeo Stelvio

Прототип Alfa Romeo Stelvio

Вгорі – рендер можливої зовнішності кросовера Alfa Romeo Stelvio

Автор – Alessandro Masera

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *