Перший компактвен BMW – вже в продажу в Україні

У компанії BMW розповіли про систему повного приводу вена 2-Series
Вен BMW 2-Series Active Tourer вже встиг внести свій суттєвий внесок в історію баварської марки. Модель двічі є «першою в історії BMW», а саме – це перша «беха» з приводом на передні колеса, а також перший представник німецького автовиробника в сегменті компактвєнів.

В Європі Active Tourer продається другий рік, але до України доїхав лише зараз. На офіційному сайті BMW в нашій країні відомостей про модель ще немає, але деякі дилери марки вже пропонують компактвен заможнім покупцям. Саме заможнім, оскільки автівки BMW ніколи не були дешевими, а в умовах девальвації української гривні взагалі стають предметами розкоші.

Щодо українських прайсів на BMW 2-Series Active Tourer, то, на жаль, достовірної офіційної інформації у нас немає. У Німеччині модель коштує від 27 тисяч євро, тобто скласти уявлення про ціни в українських реаліях в цілому можливо. Дещо пізніше «Автоновини» дадуть вичерпну інформацію з цього приводу.

Active Tourer – це повноцінний преміум-клас, до якого відносяться всі сучасні моделі баварців. На цей час у вена прямих конкурентів-співвітчизників з «Великої німецької трійки» немає: ні у Mercedes-Benz (сучасні «мерседесівскі» мінівени – це дещо інший сегмент), ні у Audi.

Добавимо, що BMW вже вивела на ринок збільшену 7-місцеву модифікацію 2-Series Active Tourer – 2-Series Gran Tourer. Її габаритні розміри – 4556 х 1800 х 1608 мм. 2-Series Gran Tourer на 214 мм довше базової версії і вище її на 53 мм (колісна база довше на 110 мм – 2780 мм). Габаритна ширина компактвенів – однакова.

Автовиробник також планує представити модифікацію Active Tourer с приводом на всі колеса. Така версія передбачена для венів с топовими двигунами потужністю 190 та 230 к.с. (дизель та бензин відповідно).

До речі, у силову лінійку моделі в числі інших входить 3-циліндровий 136-сильний дизель з витратою пального на «сотню» менш, ніж 4 літри навіть у змішаному трафіку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *