Перший електромобіль Mazda отримає роторний двигун

Японський автовиробник Mazda офіційно підтвердив своє рішення повернутися до роторного-поршневого двигуна. У наступному році буде представлено нове покоління мотора Ванкеля. Його встановлять на перший електромобіль марки в якості генератора, який виробляє електроенергію для електричного двигуна.

Про це в інтерв’ю виданню ZerAuto повідомив віце-президент з продажу і обслуговування клієнтів європейського філії Mazda Мартін тен Брінк.

У компанії підрахували, що пересічний водій проїжджає приблизно 60 км на день, запасу ходу електрокара може не вистачити. Тому роторний мотор-генератор потрібен як підстраховка для тих, хто побоюється залишитися без заряду посеред дороги.

Новий двигун Ванкеля буде атмосферним, однороторним і компактним, розміром не “більше коробки для взуття”. Його помістять максимально низько, щоб зробити центр ваги авто якомога нижче. Двигун буде запускатися безшумно, без вібрацій.

У компанії Mazda не мають наміру відмовлятися від ДВЗ найближчі 15-25 років. Їх використовуватимуть в складі гібридної силової установки і як генератори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *