Opel інтригує тизерами нової Insignia

Opel Insignia другої генерації має дебютувати наступного року. Шпіонські фото новинки вже неодноразово потрапляли в Інтернет. Утім, і автовиробник інколи інтригує публіку офіційними тизерами. На останньому з них показані інноваційні матричні фари, точніше одна фара нової Insignia.

Частина радіаторної решітки, яку видно на тизері, дуже нагадує дизайн цього компонента у американського «родича» – Buick LaCrosse. Нічого дивного в цій схожості немає, оскільки обидві марки належать концерну General Motors.

Повертаючись до диво-оптики «другої» Insignia, відмітимо, що аналогічні матричні фари вже стоять на останній Astra. Утім, кількість світлодіодних елементів для новинки буде 32, а не 16.

2018-opel-insigniaПовідомляється, що ця інноваційна оптика не тільки потужна (світить на 400 метрів при дальньому світлі), а й адаптивна. Фари здатні підсвітлювати повороти, а також автоматично вимикати частину світлодіодів при зустрічному транспорті. Причому вимикатися вони будуть таким чином, щоб лише мінімізувати осліплення водія.

Головний конкурент Ford Mondeo, BMW 3 Series та Mercedes-Benz C-Class спочатку буде представлений у кузові ліфтбек, а пізніше – в кузовах універсал та кросс-універсал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *