Оновлено рейтинг моделей-бестселерів на авторинку Великої Британії

2018 FordFiesta
За підсумками продажів у червні 2018 року найбільш популярною моделлю на Туманному Альбіоні стала Ford Fiesta. Про останні результати продажів на другому автомобільному ринку Європи розповів Auto Express, посилаючись на дані Товариства автовиробників і трейдерів (SMMT).

У перший місяць літа свій вибір на Ford Fiesta зупинили 8 900 британських споживачів. Друге місце зайняв Volkswagen Golf з результатом 6 873 проданих машин, третій рядок залишився за Vauxhall (Opel) Corsa (6 076 продажів).

В першу десятку червня також увійшли MINI, Volkswagen Polo, Ford Focus, BMW 3-Series, Nissan Qashqai, Volkswagen Tiguan, BMW 3-Series.

За підсумками продажів з початку 2018 року ТОП-10 Великої Британії виглядає дещо інакше:

  1. Ford Fiesta
  2. Volkswagen Golf
  3. Ford Focus
  4. Nissan Qashqai
  5. Vauxhall Corsa
  6. MINI
  7. Volkswagen Polo
  8. Ford Kuga
  9. Mercedes-Benz A-Class
  10. Mercedes-Benz C-Class

Таким чином, найпопулярнішим легковим автомобілем у країні залишається Ford Fiesta, найпопулярнішим кросовером – Nissan Qashqai, а найпопулярнішою маркою – Ford.

Qashqai, до речі, для ринків Європи випускають у самій Великій Британії на автозаводі Nissan в Сандерленді. Тут також збирають Nissan Juke, Nissan Leaf, Infiniti Q30, Infiniti QX30, а з 2018 року і Nissan X-Trail.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *