Оновлений хот-хетч SEAT Ibiza CUPRA отримав інший двигун

2016 Seat Ibiza Cupra
Ще в минулому червні у компанії SEAT повідомили про наміри замінити на хот-хетчі Ibiza CUPRA 1,4-літровий двигун TSI на більш потужний 1,8-літровий турбомотор. Зараз ці плани реалізовані. До того ж модель отримала незначний фейсліфтинг.

Потужність 1,8-літрового TSI збільшили зі 180 до 192 к.с. (момент – з 250 до 320 Нм). Це дало змогу скоротити час розгону до «сотні» з 7,0 до 6,7 с. Максимальна швидкість – 235 км/год.

Незважаючи на збільшення потужності двигуна, «іспанська сестра» Polo GTI розходує менше 6 літрів на 100 км.

Зміни у зовнішності – мінімальні. У компанії впевнені, що і попередня версія виглядає сучасно. На увагу заслуговують 17-дюймові легкосплавні диски колес, биксенонова головна оптика, світлодіодні ходові вогні та задні фонарі.

Дещо більше змін сталося в салоні. Кермо тепер встановлено таке ж, як и на більш габаритному SEAT Leon. «Гаряча» Ibiza отримала переосмислену панель приборів, інший дизайн вентиляційних отворів. Інформаційно-розважальна система також має іншу зовнішність та підтримує інтерфейси MirrorLink, Apple CarPlay та Android Auto.

Оновлена CUPRA є «останнім привітом» поточної генерації моделі. У наступному році іспанський автовиробник презентує абсолютно нове сімейство Ibiza.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *