Оголошена ціна найдорожчого автомобіля Volvo за всю історію

Компанія Polestar (“дочка” Volvo Cars) оголосила вартість свого першого автомобіля на замовлення – купе Polestar 1, який вийде в цьому році. Ціна вражаюча – від 156 135 євро (189 985 доларів), що робить автомобіль найдорожчим з коли-небудь випущених Volvo, пише Motor1.

Модель заснована на Volvo S90. Її будуть виробляти на спеціально побудованому заводі в китайському Ченду.

Директор Polestar Томас Інгенлат (Thomas Ingenlath) зазначив, виступаючи на Пекінському автосалоні:

Після нашого публічного дебюту на Женевському автосалоні в березні ми раді повернутися в Китай – один з ключових ринків Polestar. Мені дуже приємно привести марку Polestar і Polestar 1 ближче до публіки тут, в Пекіні.

Купе Polestar 1 – це гало-кар, “візитка” нового бренду. За ним послідує ціла сім’я електромобілів: середньорозмірний повністю електричний Polestar 2 в 2019 році – потенційний суперник Tesla Model 3, шикарний електричний кросовер Polestar 3 в 2020-му з відмінною аеродинамікою, і пізніше Polestar 4 – кабріолет на базі Polestar 1.

Планується випускати 500 одиниць Polestar 1 щорічно. Потенційні клієнти можуть за поворотний депозит в розмірі 2543 євро забронювати місце в списку замовлень. За заявою Polestar, понад сім тисяч осіб уже розмістили замовлення, це хороший старт для нового електричного бренду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *