Нову версію хот-хетча Ford Fiesta ST вже можна замовляти

Повністю новий заряджений хетчбек Ford Fiesta ST оснащений інноваційними спортивними технологіями і першим з моделей “гарячого” підрозділу Ford Performance отримав бензиновий 3-циліндровий двигун EcoBoost, який видає 200 к.с. і 290 Нм крутного моменту.

Автомобіль поєднує в собі практичність, драйв і економічність. Новинка вже доступна до замовлення в 3- та 5-дверній версіях.

Автівка розганяється до 100 км/год за 6,5 секунди і розвиває максимальну швидкість 232 км/год (144 миль/год). Розробники моделі застосували знання, отримані під час створення Focus RS і Ford GT.

Завдяки системі вибору режимів керування (вперше запропонована для Fiesta ST) одним натисканням кнопки можна змінити характер авто – від звичайного (Normal) до спортивного (Sport) та трекового (Track).

Опціонально доступна фунция швидкого старту Launch Control.

З технічних “фішок”, якими вперше обладнали Ford Fiesta ST, відзначимо механічний диференціал підвищеного тертя (limited-slip differential, LSD) і запатентовані Ford пружини векторизації зусилля.

Для безпеки і комфорту водія та пасажирів автомобіль отримав низку технологій допомоги водієві, зокрема утримання в смузі руху і розпізнавання дорожніх знаків, а також інформаційно-розважальну систему SYNC 3 з мобільним підключенням до Інтернету та висококласну акустику B&O PLAY.

Джерело: Віннер Імпортс Україна Лтд., офіційний дистриб’ютор автомобілів Форд в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *