Новий BMW X3 обкатують на трасі Нюрбургрінг

2015 BMW X3
Кросовер X3 наступної генерації компанія BMW тестувала на гоночній трасі Нюрбургрінг у Німеччині, де прототип «спіймали» фотошпіони.

Скрізь захисний камуфляж вже зараз можна розгледіти еволюційний «передок» з більш виразною решіткою радіатора. Прототип має панорамний дах, задній спойлер та здвоєні патрубки випускної системи.

Як і нова BMW X5, наступна генерація BMW X3 матиме в своїй основі архітектуру CLAR. В цій платформі широко використовуються алюмінієві та магнієві сплави, а також карбон. Тому новий кросовер буде суттєво легшим за попередника (на фото вгорі).

Офіційна інформація щодо силової лінійки наразі відсутня, але з інсайдерських джерел відомо, но для нової BMW X3 запропонують бензинові та дизельні двигуни з чотирма циліндрами, а також 3,0-літрові «шістки». Звичайно, у кросовера буде plug-in-гібридна версія та спортивна модифікація X3 M40i.

 

BMW X3

Нова BMW X3

Прототип нової BMW X3 на трасі Нюрбургрінг

Дещо раніше повідомлялося, що новинку покажуть вже цієї осені на мотор-шоу в Парижі, але згодом з’явилась інформація, що на цій автовиставці німці представлять оновлену 5-Series. Товарну версію X3 компанія, скоріш за все, продемонструє на початку 2017 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *