Новий Volvo V60 буде схожий на флагман V90 Estate

2019 Volvo V60
Прототип нового Volvo V60 потрапив в об’єктиви фотошпигунів під час дорожніх тестів в Скандинавії. Незважаючи на дуже щільний камуфляж, деяка схожість з флагманським універсалом V90 Estate цілком проглядається, пише Motor1.

У тому, що зовнішність новинки буде перегукуватися зі стилістикою “старшого брата” V90, особливих сумнівів не виникало. Нові покоління кросоверів XC60 і XC90, а також абсолютно новий компактний XC40 також виконані на цій дизайнерській мові.

Новий Volvo V60 проектують на модульній платформі Scalable Product Architecture (SPA). Універсал отримає лінійку 4-циліндрових двигунів. Топовою стане плагін-гібридна силова установка T8 TwinEngine c сумарною віддачею 405 к.с. і 640 Нм крутного моменту.

До слова, в тестовому автомобілі є характерний отвір на передньому лівому крилі – це зарядний порт для акумуляторної батареї.

Дебют V60 очікується в цьому році, а на ринок автомобіль, швидше за все, вийде у 2019-му. Не виключено, що універсал наступної генерації отримає “позашляхову” модифікацію з підвищеним приводом і системою повного приводу.

І трохи про сучасні дизайни автомобілів Volvo в ілюстраціях.

Volvo XC90 другого покоління

Volvo XC60 другого покоління

Найкомпактніший на сьогодні кросовер Volvo – XC40

“Старший брат” Volvo V60 – Volvo V90 Estate

“Позашляховий” універсал Volvo V90 Cross Country

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *