Новий Volkswagen Transporter T7 отримає версію з гібридною установкою

Volkswagen Transporter T7
Під час випробувань у Німеччині був помічений ранній прототип нового покоління популярного вена Volkswagen Transporter, повідомляє видання autoevolution. Це перші фото версії T7. Наразі мова йде тільки про мул, але на ньому вже випробовують гібридну силову установку .

Так, дісно, німці поки що обкатують нову ходову у старому кузові. Фотошпигуни стверджують, що вен зпочатку рухався в чисто електричному режимі, після чого підключився двигун внутрішнього згоряння.

Сьогодні у VW е дві гібридні моделі – Golf GTE і Passat GTE. Останній, до речі, дуже добре продається. Тобто досвід у інженерів Volkswagen щодо створення комбінованих силових установок присутній.

Яку систему отримає Transporter T7, поки невідомо. Не виключається навіть варіант дизель-електричної установки з новим 2,0-літровим мотором, але це тільки припущення.

Ще одна цікава річь. На тестовому мулі випробовують розеткову версію: один порт підзарядки розтошований поруч з дверима і ще один над лівим заднім колесом.

Взагалі кажучі, фургони добре підходять для електрифікації, дякуючі своїм габаритам. Інша справа, чи потрібні їм гібридні силові установки? Якщо машина працює у місті – так, безумовно, але на трасі питання економії у порівнянні з тим же дизелем є доволі дискусійним.

Фото – SB-Medien

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *