Новий Nissan Leaf названий «Світовим зеленим автомобілем 2018»

На міжнародному автошоу в Нью-Йорку Nissan Leaf останнього покоління завоював титул “зеленого” автомобіля року (2018 World Green Car). Це престижна світова премія, що присуджується щорічно.

Leaf є класичним втіленням статегіі Nissan Intelligent Mobility – бачення компанії того, як автомобілі повинні керуватися і інтегруватися в суспільство. Він став першим повністю електричним автомобілем, названим “Світовим зеленим автомобілем року”, за весь час існування цієї категорії (введена в 2016-му).

У порівнянні з попередником нове друге покоління моделі отримало більше запасу ходу, новий динамічний дизайн в поєднанні зі свіжим комплексом Nissan Intelligent Mobility, куди увійшли ProPILOT, e-Pedal, система екстреного гальмування та інші.

З дня виходу моделі в 2010 році на дорогах світу з’явилися понад 300 тисяч екологічних Nissan Leaf з нульовим рівнем викидів. Автомобіль 2018 модельного року став першим серед п’яти претендентів на “зелений” титул. При виборі переможця журі враховувало екологічні показники – рівень шкідливих викидів і паливну економічність.

Leaf попередньої генерації був названий “Всесвітнім автомобілем року” в 2011-му і поки залишається єдиною моделлю, яка працює тільки на електротязі, що отримала таке звання за 14-річну історію конкурсу.

Джерело: Automotive World

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *