Новий Kia Proceed готують до паризького дебюту

2019 KIA pro_ceed
Kia представить свій спортивний підвид Ceed на Паризькому автосалоні наступного місяця. Поки що Kia Proceed наступної генерації проходить фінальні дорожні випробування. Зокрема останні фото новинки зроблені на трасі в Нюрбургринзі.

П’ятидверний Proceed, майже повністю зашитий у захисний камуфляж, нещодавно вийшов на швидкісні тести на треку Нюрбургринг.

Новий Ceed, який вже офіційно представлений, отримав ті самі двигуни, що й Hyundai i30, а саме 1,0-літровий T-GDi-агрегат, який виробляє 120 к.с., 1,4-літровий T-GDi-двигун – у 100 та 140 к.с., а також єдиний дизель – це 1,6-літровий CRDi, який пропонується у 115- та 135-сильних варіантах. Базовою є 6-ступінчаста механічна коробка передач. 7-ступінчастий дводисковий робот доступний як альтернативний варіант.

Наразі невідомо, які двигуни отримає спортивний Kia Proceed, але вони будуть із зазначеної лінійки.

У наступному році силовий діапазон Ceed отримає легкий гібридний трансмісійний елемент потужністю 48 В, а також розглядається гібридна версія.

І, нарешті, сімейство Ceed поповнить “заряджена” GT-версія. Вона отримає ту саму ходову частину, що й Hyundai i30N. Утім, потужність двигуна “запальнички” від Kia буде меншою за 250 к.с. Вихід, ймовірно, залишатиметься близьким до 200 кінських сил.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *