Новий Chevrolet Cruze витрачає на трасі 6,7 літра на «сотню»

2016 Chevrolet Cruze
У порівнянні з попередником Chevrolet Cruze 2-ї генерації втратив 113 кілограмів ваги, що позначилося на паливній ефективності автівки. Витрата бензину на 100 кілометрів у нового «Круза» становить 6,7 літра на трасі та 9,4 літра – у місті. У топовій версії Premier ці показники вищі приблизно на півлітра.

У порівнянні з основними конкурентами з цього сегменту авторинка Chevrolet Cruze виглядає досить перспективно. Витрата палива на трасі у Mazda3 – 6,9 літра, у Nissan Sentra FE, чотирициліндрового Ford Focus та VW Jetta – 7,1 літра, у Hyundai Elantra – 7,6 літра. До речі, у місті «Круз» економніший за конкурентів приблизно на 7%.

На повному баку новий Cruze, як повідомляють у автовиробника, здатен проїхати 917 кілометрів.

Автівка отримала новий чотирьохциліндровий турбований двигун потужністю 153 к.с. (1,4 л, 240 Нм). Мотор може компонуватися з 6-ступеневою МКПП або з 6-діапазонною коробкою-автоматом.

У наступному році на ринку очікується Chevrolet Cruze в кузові хетчбек з аналогічними седану характеристиками паливної ефективності. Крім того, компанія анонсувала появу гібридної та дизельної версій «Круза». Попередній Cruze Diesel витрачав 6,1 літра на 100 км. У нової моделі цей показник становить приблизно 5,7 літра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *