Нова Skoda Superb демонструє нові стандарти марки, – Винфред Фаланд

2016 Skoda Superb
Саме так охарактеризував новинку чеської автокомпанії її керівник. Нова Superb, власне кажучи, взагалі відповідає самим сучасним стандартам автомобілебудівництва, до яких прагне автовиробник з Млада-Болеслава. Професор Фаланд також зазначив, що нова, третя за рахунком генерація «шкодівського» флагмана розроблена з урахуванням 120-річного досвіду Skoda.

«Третя» Skoda Superb повинна надійти у продаж уже влітку. До України новинка добереться, певно, цією осінню, і стане однією з кращих пропозицій на початковому рівні бізнес-сегмента.

Superb збудована на платформі MQB материнського концерну Volkswagen, розширивши, таким чином, список моделей, в основі яких лежить ця архітектура, майже до десятка машин.

У компанії Skoda заперечують, що новинка стане чеським варіантом «восьмого» Volkswagen Passat, дебют якого відбувся минулого року. Нова Superb буде однозначно дешевша за «німця», хоча зовні автівки дійсно схожі. До того ж у «Суперба», скоріш за все, вже не буде «підігрітої» RS-версії.

У силову лінійку Skoda Superb наступної генерації увійдуть більш потужні двигуни стандарту EU6, які до того ж на 30% економніші, ніж мотори моделі поточного покоління. Маса автівки зменшилася на 75 кг.

Чехи акцентують увагу на інноваційній інформаційно-розважальній системі, великий монітор якої добре видно на одному з фото в галереї.

У порівнянні з «другою» Superb новинка має більш просторий салон. Колісна база, до речі, на 80 мм довше, ніж у попередниці. Зовнішній дизайн, як і у всіх останніх моделей Skoda, «намалював» Джозеф Кабан. Superb нової генерації – більш елегантна, більш динамічна і більш спортивна, ніж модель другого покоління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *