Nissan Qashqai – рекордсмен за обсягами виробництва в Європі серед моделей марки

У європейському офісі Nissan повідомили, що на сьогоднішній день компанія випустила більше моделей Qashqai, ніж будь-яких інших автомобілів за три десятиліття своєї виробничої діяльності на континенті.

Обсяг виробництва кросовера, володаря численних нагород, що випускається на заводі в Сандерленді, Великобританія, нещодавно перевищив максимальний сумарний обсяг виробництва будь-якої окремо взятої моделі. Колишній рекорд – 2 368 704 одиниць – раніше був встановлений «супер-міні» автомобілем Micra – ще однією моделлю Nissan, що стала легендарною в Європі.

Колін Лоутер (Colin Lawther), старший віце-президент Nissan по виробництву, управлінню постачаннями і закупівлями в Європі, сказав:

Вперше з’явившись в продажу, Qashqai створив абсолютно новий ринковий сегмент, і зараз він продовжує задавати стандарти для кросоверів, забезпечуючи Nissan рекордний період зростання в Європі.

Обсяг виробництва Qashqai досяг 2 368 705 одиниць, що дозволило йому менш ніж за 10 років перевершити Micra. Завод Nissan в Сандерленді продовжує щодня випускати приблизно 1200 автомобілів Qashqai.

За рахунок цього до кінця лютого 2016 року їхня загальна кількість становить 2 398 134 одиниць. За всю історію британського автомобілебудування ще жодна модель не перевищувала показника в 2 мільйони одиниць за такий короткий термін.

Джерело – компанія Nissan

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *